Adventní věnce a svícny 2013

Adventní věnce a svícny 2013

I pro letošní Vánoce jsme pro vás připravili několik ucelených stylových kolekcí vánočních věnců, svícnů a dekorací, od tradiční červenobílé Vánoční chalupy, přes luxusní Třpytivé kouzlo, až po trendové řady Kouzelná chaloupka a Vánoční sen. Každý si najde ideální aranžmá, které umocní sváteční vánoční atmosféru.


13.11.2013 Tipy a trendy

Kolekce Vánoční chalupa je tradiční řada adventních věnců a svícnů v dominantní červené a bílé barvě doplněné zelenou přízdobou. Jedná se o univerzální styl, který ozdobí každý interiér a spolehlivě vnese atmosféru tradičních Vánoc.

Přírodní zelenohnědá kolekce je stylová a velmi příjemná řada, která do každého interiéru vnese kousek lesa a atmosféru zimní přírody a venkova. Je ideální jak do venkovských interiérů, se kterými dokonale splyne, tak do moderních, jako zajímavý kontrastní prvek.

Kombinace hřejivých tlumených tónů oranžové a hnědé přináší aranžmá, jež splynou zejména s tradičním nebo venkovským interiérem,ve kterém díky typicky vánočním materiálům jako pomeranče, skořice, badyán, kůra, atd. působí velmi přirozeně, útulně a domácky.

Kolekce Sněhurka (Snow White) je naší letošní "vlajkovou lodí", velmi elegantní a univerzální kombinace třpytivě bílé a hráškově zelené se hodí do každého interiéru a u našich zákazníků patří tento rok k těm nejpopulárnějším. Navozuje atmosféru zasněženého lesa a stane se oku lahodícím středem Vaší vánoční výzdoby či tabule.

Další stylové kolekci Třpytivé kouzlo (Glory Gold) dominuje vysoký lesk a zlatavé či měděné tóny v kontrastu k tlumeným hnědým materiálům. Jedná se o atraktivní řadu, která díky masivním a nádherným svíčkám i třpytivým doplňkům působí velmi luxusním dojmem a stane se dominantou vánoční výzdoby v jakémkoli interiéru.

Moderní kolekce Kouzelná chaloupka (Magic Chalet) a Vánoční sen (Christmas Dream) vyniknou především v moderních interiérech, kde vynikne jejich netradiční barevná kombinace bílé barvy s přízdobou v lesklé tyrkysové a stříbřitě šedé nebo růžové. Tyto neotřelé a delikátní kombinace navozují atmosféru mrazivé zimní krajiny a v posledních dvou letech si u našich zákazníků zaslouženě získaly velkou oblibu. Jedná se o idální výrobky pro ty, kteří hledají něco nového a jiného.