Doprava

Doručení trvanlivých dekorací po celé ČR.


Přepravci

1. Česká pošta balík do ruky 110,-Kč. U zásilky v hodnotě 2000,-Kč a vyšší je doručení zdarma.

2. Česká pošta balík na poštu 100,-Kč. U zásilky v hodnotě 2000,-Kč a vyšší je doručení zdarma.

3. Česká pošta balík do balíkovny 55,-Kč. U objednávky v hodnotě 1200,-Kč a vyšší je doručení zdarma.

4. DPD 135,-Kč. Tento druh přepravy není zdarma ani u zásilek v hodnotě nad 2000,-Kč.

5. WeDo (dříve In Time) 85,-Kč. U objednávky v hodnotě nad 2000,-Kč a vyšší je doručení zdarma.

6. Uloženka 75,-Kč. U zásilky v hodnotě 2000,-Kč a vyšší je doručení zdarma.

7. Osobní odběr v Libovici 129 zdarma... jen po předchozí domluvě. Pokud jste z blízkého okolí a vyhovuje vám zastavit se tu, není problém. Jen poprosím o domluvení termínu předem:-) 

Balení

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Doporučuji vybalovat někde v pracovním koutě, nebo v prostorách, kde snadno zametete či vyluxujete, jelikož jde o výrobky z rostlinného materiálu, vždy se z folie trousí drobné nečistoty, či mini úlomky materiálu. To samé platí i u vánočních dekorací, po přepravě může opadat část třpytek či sněhu, mechu apod.

Při vybalování dekorací nespěchejte, obzvlášť opatrně vybalujte poslední vrstvy bublinkové folie, do které se mohou zachytit větvičky, či jiné části dekorace. Tak aby jste je nezlomili nebo nevytáhli z dekorací. Zde je na místě opatrnost, jinak už můžete manipulovat obvyklým způsobem. Všechen materiál do dekorací lepím, tak by měly být bytelné :-)