Věnec na dveře tropical puma


Věnec, ve kterém objevíte záplavu úžasných detailů. Kdykoli se na něj zadíváte, přenese vás do říše džungle.

Cena: 1 150.00

Množství

Celoroční věnec na dveře v exotickém stylu Tropical. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Lze využít v jakémkoli období.

Věneček se záplavou zeleně a přírodních plodů vás přenese do světa tropů. Vévodí mu puma zlaté barvy, která dodává věnci luxus a eleganci. Probuďte svoji fantazii a vydejte se do džungle plné lesku!

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Věnec na dveře či stěnu
Materiál:dřevo, umělé rostliny, umělá zvířata
Rozměry:Průměr 34 cm, hloubka 13 cm
Hmotnost:0,5 kg
Druh rostliny:kapraď, netřesk, eukalyptus, ambroň, monstera, euphorbia
Tvar:kruh
Barva: zelená, hnědá, zlatá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:interiér i exteriér ( do bytu i ven)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu a nejspíš i daleko déle, žádná speciální péče není potřeba. Pokud budete chtít na čas schovat, uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět.