Srdce na dveře mušle


Letní dekorace na dveře se závanem středomořské atmosféry.

Cena: 439.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Při každém pohledu na tuto dekoraci pocítíte skutečný závan léta. A zcela jistě k vám přivane středomořskou letní atmosféru a vzpomínky na dovolenou u moře.

Dřevěné srdce na dveře v bílé barvě jsem přizdobila rozličnými druhy mušlí, dekoraci zjemňují bílé větvičky a atmosféru navozuje roztomilý detail, dřevěná miniaturní kotva v šedé barvě. Srdce můžete pověsit na dveře nebo stěnu. Přírodní provázek je součástí dekorace.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Věnec na dveře či stěnu
Materiál:dřevo, mušle, suché větvičky
Rozměry:24 x 25 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:
Tvar:srdce
Barva:bílá, béžová, hnědá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně srdce využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět.