Jarní věnec na dveře bílý


Věneček se záplavou jarních kvítků a proutky na vašich dveřích rozhodně nikdo nepřehlédne.

Cena: 730.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Květinový věnec na dveře pro velikonoce a jaro. Vydrží celou sezónu, květy jsou látkové a zeleň umělá.

Záplava jarních květů evokuje jarní přírodu. Přestože je věneček bohatý a upoutá na dálku, působí něžně a vzdušně. Spodní část je z ratanového proutí.

K věnci přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Květinový věnec na dveře
Materiál:ratan, sušené rostliny, látkové květy, umělá zeleň
Rozměry:průměr 33 cm, hloubka 13 cm
Hmotnost:0,28 kg
Druh rostliny:narcis, pryskyřník, petrklíč, kapraď, mech
Tvar:kruh
Barva:bílá, žlutá, zelená, šedá, hnědá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně ji využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy, pak vydrží bez problémů. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, látkovým květů by vlhkost nesvědčila.