Dekorace na dveře srdce


Dekorace na dveře ve svěží kombinaci fialové a růžové.

Cena: 433.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Srdce na dveře s přízdobou ve venkovském stylu. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Doporučuji pro jaro a začátek léta.

Bílé dřevěné srdce jsem přizdobila sušenou levandulí, látkovými květy hlaváče, jaterníku, hortenzie a polních kvítků. Usazené jsou v preparovaném mechu. Květy jsem aranžovala, jako malou zahrádku, která kontrastuje s bílým dřevem. Srdce můžete pověsit na dveře nebo stěnu. Přírodní provázek je součástí dekorace.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na dveře či stěnu
Materiál:dřevo, látkové květy, umělá zeleň, sušené rostliny
Rozměry:24 x 27 cm, hloubka 8 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:hlaváč, levandule, jaterník, hortenzie, koukol
Tvar:srdce
Barva:bílá, fialová, růžová, zelená,
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně srdce využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy, pak vydrží bez problémů. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět