Velikonoční květináč


Moderní velikonoční květináč do bytu.

Cena: 538.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Přírodní velikonoční dekorace v nádobě obalené fialovým filcem. Pravé pštrosí vejce jsem usadila do mechového věnečku. Ze skořápky se prodírají fialové kvítky jaterníku. Celou dekoraci zdobí dřevění králíčci, větší z nich drží stuhy.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Dekorace na stůl či komodu
Materiál:sušené části rostlin, vejce pravé, dřevo, umělé rostliny, umělá nádoba, látka
Rozměry:Průměr mechového věnečku je 17 cm, výška celé dekorace 44 cm.
Hmotnost:
Druh rostliny:jaterník, mech
Tvar:
Barva:zelená, fialová, bílá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně ji využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy, pak vydrží bez problémů. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět