Vánoční věnec na dveře šiškový květ


Vánoční věnec na dveře z ojíněných šiškových kvítků.

Cena: 662.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře z nádherných "šiškových kvítků"ojíněných jemným třpytem. 

Přírodní vánoční věnec na dveře jsem přizdobila stříbrnými dřevěnými jelínky, posněženým bílým kapradím a stříbrnými větvičkami s kousky ledu, které evokují zimní krajinu. Převis tvoří jemně šedá stužka a bílá krajka. Spodní část je hladká, na krajích vykukují plátky šišek, pokud chcete mít jistotu, že se dveře nepoškrábou, doporučuji přiobjednat podlepení. Průměr věnce je 28 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)