Vánoční věnec na dveře růžová šampaň


Věnec na dveře v originální kombinaci růžové a hnědé.

Cena: 678.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře v trendové kombinaci růžové šampaňské a hnědé navozuje dojem červánků zimních dnů. Při pohledu na ně si vždy vzpomenu na vyprávění, že když jsou červánky, tak andělíčci pečou cukroví... Kombinace je útulná, hřejivá a jemná. Věneček jsem obalila tmavě hnědou tkaninou, která vytváří úžasný kontrast k růžové šampaňské. Přízdoba je převážně z přírodních materiálů. Najdete zde hvězdičky z kůry, plody ambroně, eukalyptus, dřevěné hvězdy, cypřišové šištičky a trendová růžová pírka. Slavnostní ráz navozují skleněné baňky. Všeho je hojnost a ta k Vánocům neodmyslitelně patří :-)

Průměr věnce je 26 cm, výška z boku 11 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)