Vánoční věnec na dveře přírodní krajka


Vánoční věnec na dveře nejen na hory :-)

Cena: 976.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře s hojností přírodního materiálu. A hojnost k Vánocům odnepaměti patří :-) Proutěný věnec z jemného proutí je lemován proužkem bílé tkaniny, která evokuje sníh. Přizdoben je záplavou přírodních plodů ambroně, eukalyptu, šišek, badyánu a hvězdiček z kůry. Kouzlo přírodního věnečku dotváří dřevěné lyže a dřevěný svetr s čepicí lemované bílou krajkou. Věneček je zespodu hrubý, pokud máte obavu o poškrábání dveří, doporučuji přiobjednat podlepení. Průměr věnce je 38 cm, výška z boku 12 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)