Vánoční věnec na dveře máta s růžovou


Vánoční výzdoba na dveře v rustikálním severském stylu.

Cena: 794.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře v severském stylu s pastelovými tóny zelené a růžové. Spodní vrstva věnce je obalena tkaninou, která připomíná sníh. Nad ní se vyjímají šiškové květy ve třpytivé šedohnědé barvě. Ve středu věnce jsou přízdoby, které vás přenesou do zimní krajiny. Bílé měkké kouličky, filcové motivy les, růžové baňky, umělé zasněžené chvojí a dřevěné lyže s hůlkami. Průměr věnce je 29 cm, výška z boku je 14 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)