Vánoční věnec na dveře hnědý


Vánoční věnec na dveře se záplavou plodů.

Cena: 629.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře s hojností přírodního materiálu. A hojnost k Vánocům odnepaměti patří :-)

Věnec je nyní dostupný v bílé variantě (místo proutěného základu), stejné jako lem věnce na fotografii. Přízdoba je stejná. Přizdoben je záplavou přírodních plodů ambroně, eukalyptu, šišek, badyánu a hvězdiček z kůry. Kouzlo přírodního věnečku dotváří dřevění jelínci v bílé barvě. Věneček je zespodu měkký, nehrozí poškrábání dveří.

Průměr věnce je 24 cm, výška z boku 13 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)