Vánoční věnec na dveře brusle


Vánoční věnec na dveře z přírodních materiálů se třpytivě stříbřitým leskem.

Cena: 765.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře z přírodních materiálů se stříbřitým leskem.

Neobvyklý vánoční věnec na dveře ze dvou kontrastních vrstev. Horní vrstva je polepena modřínovými šištičkami a přízdobou z přírodních materiálů nabarvených na stříbrnou barvu. Kouzlo přírodního věnečku dotváří bílé dřevěné vločky a brusle. Spodní vrstva je obalena měkoučkým plyšem v bílé barvě evokující sníh. Bílá barva je velmi dobře vidět i při tmě a krásně na ní vynikne přírodní věneček. Věnec je obalen měkoučkou šedou tkaninou, nemusíte se tedy obávat žádného poškrábání dveří. Průměr věnce je 32 cm, výška z boku 16 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)