Vánoční věnec na dveře bílo šedý


Vánoční věnec na dveře v bílo šedé a přesto je přírodní.

Cena: 702.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční věnec na dveře je obalený měkoučkou textilií, nemusíte se tedy obávat žádného poškrábání dveří. Přizdobila jsem hojností přírodního materiálu. Najdete tu šedé cypřišové šištičky, plody ambroně, větvičky kanely, dřevěné stromečky a dřevěné jelínky. Slavnostní ráz dodávají obrovské stříbrné rolničky, třpytivé kuličky v šedé a bílé a stříbrné vločky. Průměr věnce je 27 cm, výška z boku 12 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)