Vánoční svícen hvězda měděná


Vánoční svícen ve tvaru hvězdy ve skořicové a měděné.

Cena: 398.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční svícen na stůl. Svícen je lemován proužkem tmavě hnědé tkaniny, která vytváří kontrast pro přízdobu ve skořicové a měděné barvě. Přizdobila jsem ho hojností přírodního materiálu. A hojnost k Vánocům odnepaměti patří :-) Smrkové šišky jsou doplněny hvězdičkami z kůry, badyánem, eukalyptem, cypřišovými šištičkami, jedlými kaštany a dřevěnými srdíčky. Slavnostní ráz dodají baňky, měděný sob a svíčka v metalickém lesku. Rozměr svícnu je 20 x 20 m, výška všetně svíčky 14 cm.

Metalická měděná svíčka je 10 cm vysoká a má průměr 5 cm. Je vyrobena v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních dekoracích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)