Vánoční svícen hvězda ledová


Vánoční svícen na stůl v mrazivě bílé.

Cena: 524.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční svícen ve tvaru hvězdy zachumlaný v kožíšku. Díky stejně uspořádaným vláknům vypadá jako by čelil zimní vánici. Z přední strany je přizdoben stříbrnými větvičkami kanely, zasněženým chvojím, sněhovou kouličkou, bílou cesmínou a ledovými hvězdami. Zadní strana je začištěna látkou. Pohledově je svícen z jedné strany, ideální pro umístění u stěny.

Rozměr svícnu je 22 x 22 cm, výška včetně svíčky je 34 cm.

Svíčka je s mrazivým třpytem, 12 cm vysoká, průměr je 6 cm, takže docela velká. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. I když je u tohoto svícnu hoření celkem bezpečné a pod svíčkou je bodec, dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)