Vánoční svícen hvězda hnědá


Vánoční svícen na stůl v severském stylu.

Cena: 490.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční svícen na stůl ve tvaru hvězdy. Svícen z přírodního proutí jsem olemovala pruhem bílé heboučké tkaniny, která evokuje sníh. Hvězda je vyplněna hojností přírodního materiálu a hojnost k Vánocům odnepaměti patří. Najdete zde přírodní plody ambroně, eukalyptu, šišek, badyánu a hvězdiček z kůry. Kouzlo svícnu dotváří dřevění jelínci v bílé barvě. Spodní strana svícnu je z proužků dýhy a drátků, pokud máte obavu z poškrábání stolu, doporučuji přiobjednat podlepení. Průměr hvězdy je 23 cm, výška včetně svíčky 12 cm.

Metalická svíčka je 10 cm vysoká a má průměr 5 cm. Je vyrobena v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)