Vánoční svícen hvězda bílo šedá


Svícen hvězda se zimním kabátkem v bílo šedé.

Cena: 393.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční svícen ve tvaru hvězdy je obalený měkoučkou textilií, nemusíte se tedy obávat žádného poškrábání stolu. Přizdobila jsem hojností přírodního materiálu. Najdete tu šedé cypřišové šištičky, plody ambroně, větvičky kanely, dřevěné stromečky a dřevěné jelínky. Slavnostní ráz dodávají obrovské stříbrné rolničky, třpytivé kuličky v šedé a bílé a stříbrné vločky. Pohledově je svícen z obou stran, můžete bez obav umístit kamkoli do prostoru. Průměr hvězdy je 15 cm, výška včetně svíčky je 27 cm. Pokud nemáte příliš prostoru, je tato varianta ideální :-)

Svíčka s mrazivým efektem je vysoká 10 cm a průměr je 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod svíčkou je bodec, a je vyvýšená, tak je hoření poměrně bezpečné,  nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)