Vánoční svícen auto bordó


Sváteční zimní krajina s autem. Dárečky jsou na cestě, vánoce tu budou každým okamžikem...

Cena: 770.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Nevšední vánoční svícen vyčaruje sváteční zimní atmosféru i u vás doma. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčku a bude dělat radost i příští rok :-)

Vánoční svícen v keramické hvězdě v kombinaci bordó, bílé a zelené. Kouzelné zimní městečko vyčaruje tu pravou vánoční atmosféru, autíčko už přiváží dárky, vánoce tu budou co nevidět... Praktický bodec, při výměně stačí vyjmout zbytek svíčky a jednoduše vložit novou.

Svíčka je 25 cm vysoká, doba hoření je 5,5 hodin. Kvalita hoření je vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz "Bezpečnost".

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Typ produktu:Vánoční svícen
Materiál:Keramika, sušené rostliny, umělé rostliny, polyston, vosk, kov
Rozměry:průměr 20 cm, výška 38 cm, bez svíčky je výška 24 cm
Hmotnost:0,7 kg
Druh rostliny:modřín, eukalyptus, krušina
Tvar:hvězda
Barva:bordó, bílá, zelená, tmavě hnědá, šedá
Trvanlivost:1 sezóna (pokud dokoupíte svíčky, tak bude dělat radost i příští rok)
Umístění:interiér (dovnitř)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Pod svíčkou je bodec, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčku zapálíte, nenechávejte ji nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Dekorace je trvanlivá. Jsou použité materiály, které bez problémů vydrží celé svátky. Stačí vyměnit svíčku a svícen bude dělat radost i další rok :-) Budete-li chtít uchovat i na další rok, skladujte dekoraci v suchu a temnu.