Svícen hvězda v růžové šampaňské


Svícen s nádechem červánků zimního dne.

Cena: 599.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Trendová kombinace růžové šampaň a hnědé navozuje dojem červánků zimních dnů. Při pohledu na ně si vždy vzpomenu na vyprávění, že když jsou červánky, tak andělíči pečou cukroví... Kombinace je útulná, hřejivá a jemná. Svícen jsem obalila tmavě hnědou tkaninou, která vytváří úžasný kontrast ke svíčkám v růžové šampaňské. Naplněn je přírodními materiály. Najdete zde hvězdičky z kůry, plody ambroně, eukalyptus, dřevěné hvězdy, cypřišové šištičky a trendová růžová pírka. Slavnostní ráz navozují skleněné baňky. Přízdoba je z bou stran, můžete bez obav umístit na stůl či do prostoru. Rozměr svícnu je 22 x 22 cm, výška včetně svíčky 32 cm, šířka je 10 cm.

Rustikální svíčka je 11 cm vysoká a má průměr 6 cm, takže docela velká. Doba hoření svíčky je udávána 30 hodin. Pod svíčkou je bodec, a je vyvýšená, tak je hoření poměrně bezpečné,  nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)