Stromek zlatý


Stromeček s měkoučkým kožíškem a přízdobou v bílo zlaté.

Cena: 599.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Elegantní vánoční dekorace na stůl. Dekorace je trvanlivá, pravděpodobně vám udělá radost i příští rok :-)

Křehké prvky zimní krajiny se snoubí s elegantní zlatou, která dodává slavnostní náladu. Stromek jsem lemovala heboučkým plyšem a přizdobila sušenými plody a kořeny nabarvenými na zlato. Slavnostní ráz dodávají zlaté posněžené ozdoby s dřevěnými bruslemi. Přírodní mrazivou přírodu evokují posněžené sukulenty s umělým chvojím a bílé posněžené kapradí, bílé vločky a kousky ledu. Dekorace působí křehce, vzdušně a velmi slavnostně.

Výška dekorace je 42 cm, průměr přízdoby je 24 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)