Stromek hnědý


Vánoční přírodní stromeček v zimním kabátku:-)

Cena: 376.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Vánoční dekorace v rustikálním stylu. Bílá tkanina navozuje dojem zasněžené krajiny. Horský ráz dodává bílý jelínek a špalík. Lemován je přírodními plody. Ideální doplněk k věnci v hnědé barvě. Lze umístit kamkoli do prostoru, přizdoben je ze všech stran. Výška dekorace je 49 cm, průměr 16 cm.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)