Moderní adventní svícen béžový


Vánoční dekorace na stůl, rustikální a přece s elegantním třpytem.

Cena: 1 127.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Rustikální svícen s akcentem třpytu a lesku ve stylu glamour chalet. Ideální na horské chaty nebo naopak do moderního interiéru, kde působí jako kontrastní prvek. Každopádně vykouzlí hřejivou vánoční atmosféru. Do umělé kožešiny v krémové barvě jsou usazené krémové svíčky. Lesk a eleganci dodávají třpytivé jehličky s šiškami a rolničky. Chvojí je umělé. Pokud by jste chtěli místo umělého živé chvojí, napište do poznámky. Délka svícnu je 54 cm, výška včetně svíček 27 cm a široký je 16 cm. Rozměr svíčky je 13 x 7 cm, tedy opravdu velká, doba hoření je 40 hodin.

Bezpečnostní pokyny: Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)