Adventní věnec v růžové šampaňské


Červánky v zimě, to evokuje tento úžasný adventní věnec.

Cena: 1 023.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Trendová kombinace růžové šampaň a hnědé navozuje dojem červánků zimních dnů. Při pohledu na ně si vždy vzpomenu na vyprávění, že když jsou červánky, tak andělíčci pečou cukroví... Kombinace je útulná, hřejivá a jemná. Věneček jsem obalila tmavě hnědou tkaninou, která vytváří úžasný kontrast ke svíčkám v růžové šampaňské. Svíčky jsou uspořádány atypicky. Přízdoba je převážně z přírodních materiálů. Najdete zde hvězdičky z kůry, plody ambroně, eukalyptus, dřevěné hvězdy, cypřišové šištičky a trendová růžová pírka. Slavnostní ráz navozují skleněné baňky. Věnec je obalem měkoučkou šedou tkaninou, nemusíte se tedy obávat žádného poškrábání stolu. Průměr věnce je 29 cm, výška včetně svíček 17 cm, bez svíček cca 13 cm.

Rustikální svíčky jsou 11 cm vysoké a mají průměr 6 cm, takže docela velké. Doba hoření 1 svíčky je udávána 30 hodin. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)