Adventní věnec růžově lososový


Adventní věnec v tradičním duchu v hřejivých tónech.

Cena: 1 100.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Adventní věnec z jemného révového proutí vytváří kontrast plodům a šiškám ve skořicové barvě. A ta jde zase krásně dohromady s růžově lososovou. Plody jsou přírodní, najdete tu šišky, hvězdičky z kůry, voňavou skořici, badyán, eukalypt, ambroň a jedlé kaštany. Slavnostní ráz dodávají třpytivé baňky, plody v metalické růžové a též metalické svíčky ve stejném odstínu. Pokud máte obavy o poškrábání stolu, doporučuji přiobjednat podlepení nebo položit na tác či talíř. Průměr věnce je 31 cm, výška včetně svíček 19 cm.

Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. Pokud chcete tradici dostát úplně, zapalujte svíčky proti směru hodinových ručiček.
Metalické růžově lososové svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)