Adventní věnec přírodní krajka


Adventní věnec s hojností přírodních plodů.

Cena: 1 120.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Adventní věnec na stůl v zimním kabátku a s hojností přírodního materiálu. A hojnost k Vánocům odnepaměti patří :-) Spodní část věnce je obalena měkoučkou tkaninou, která evokuje sníh. Přizdoben je záplavou přírodních plodů ambroně, eukalyptu, šišek, badyánu a hvězdiček z kůry. Kouzlo věnečku dotváří dřevěný svetr s čepicí lemované bílou krajkou. Svíčky jsou lemované krajkou a jsou rozmístěny asymetricky, v zadní polovině věnce. Věnec má průměr 33 cm, výška včetně svíček 19 cm, výška bez svíček cca 12 cm.

Metalické svíčky se strukturovaným povrchem jsou 12 cm vysoké a mají průměr 7 cm, takže opravdu mohutné. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)