Adventní věnec mentolový


Adventní věnec na stůl v zimním kabátku.

Cena: 999.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Křehká romantika zimních kvítků vykukujících ze sněhu. Věnec je inspirován zázrakem zimní krajiny, kdy ze sněhu vykukují kvítky čemeřice.

Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. Pokud chcete tradici dostát úplně, zapalujte svíčky proti směru hodinových ručiček :-) Spodní část věnce je obalena měkoučkou tkaninou. Přizdoben je umělými kvítky čemeřice, pastelově zeleným kapradím, posněženými sukulenty a ojíněným umělým chvojím. Slavnostní atmosféru dodávají třpytivě bílé hvězdičky, kouličky a vločky. Kouzlo věnečku dotváří dřevěné rukavičky lemované bílou kožešinou. Věneček působí křehce, lehce a svěže. 

Průměr věnce je 32 cm, výška 16 cm.

Pastelově zelené svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)