Adventní věnec máta s růžovou


Adventní věnec v severském stylu vnese kouzlo zimní krajiny i k vám domů.

Cena: 1 611.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Skandinávská pohoda. Adventní věnec v severském stylu s pastelovými tóny mátové a růžové. Spodní vrstva věnce je obalena tkaninou, která připomíná sníh. Nad ní se vyjímají přízdoby, které vás přenesou do zimní krajiny. Bílé měkké kouličky, filcové motivy les, růžové baňky, umělé zasněžené chvojí a dřevěné přízdoby v mátové barvě lemované kožíškem. Přírodní ráz dodávají šiškové květy ve třpytivé šedohnědé barvě.

Průměr věnce je 31 cm, výška včetně svíček je 29 cm.

Svíčky jsou rozmístěny dle tradice stejně daleko od sebe, tak jako jsou stejně daleko od sebe adventní neděle. Pokud chcete tradici dostát úplně, zapalujte svíčky proti směru hodinových ručiček.
Svíčky jsou 12 cm vysoké, průměr mají 6 cm, takže docela veliké. Pod každou svíčkou je bodec. Přestože jsou svíčky vyvýšené, održujte bezpečnostní pokyny viz níže. Při dohořívání svíček odstraňte stužky, aby nezačaly hořet.

Bezpečnostní pokyny:  Pod  svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru!  Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)