Adventní věnec hnědý


Adventní věnec přírodní v kontrastu s bílou.

Cena: 1 086.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Adventní věnec na stůl v zimním kabátku s hojností přírodního materiálu. A hojnost k Vánocům odnepaměti patří :-) Spodní část věnce je obalena měkoučkou tkaninou, která evokuje sníh. Přizdoben je záplavou přírodních plodů ambroně, eukalyptu, šišek, badyánu a hvězdiček z kůry. Kouzlo věnečku dotváří bílí dřevění jelínci. Svíčky jsou rozmístěny asymetricky.

Průměr věnce je 29 cm, výška včetně svíček 17 cm.

Svíčky jsou vysoké 10 cm, průměr je 5 cm. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže. Pokud budete svíčky zapalovat, nezapomeňte sejmout provázek...

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)