Adventní svícen zlatý


Vznešená a elegantní zlatá se sněhobílými přízdobami vnese atmosféru zimních dnů.

Cena: 972.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Svícen je nyní dostupný s bílými svíčkami z prvního fota.

Vznešená, čistá a elegantní kombinace lesklého kovu se sněhobílými přízdobami vnese atmosféru zimních dnů. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Svícen jsem lemovala heboučkým plyšem a přizdobila sušenými plody a kořeny nabarvenými na zlato. Slavnostní ráz dodávají zlaté posněžené ozdoby s dřevěnou bruslí. Přírodní mrazivou přírodu evokují posněžené sukulenty s umělým chvojím a bílé posněžené kapradí, bílé vločky a kousky ledu. Svícen působí křehce, vzdušně a velmi slavnostně.

Délka je 40 cm, výška včetně svíček 17 cm, šířka 16 cm.

Svíčky s mrazivým třpytem jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)