Adventní svícen růžově lososový


Adventní svícen s bohatou přírodní přízdobou.

Cena: 839.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Adventní svícen z hyacintového proutí vytváří kontrast plodům a šiškám ve skořicové barvě. A ta jde zase krásně dohromady s růžově lososovou. Plody jsou přírodní, najdete tu šišky, hvězdičky z kůry, voňavou skořici, badyán, eukalypt, ambroň a jedlé kaštany. Slavnostní ráz dodávají třpytivé baňky, plody v metalické růžové a též metalické svíčky ve stejném odstínu. Délka svícnu je 39 cm, výška včetně svíček 16 cm. Pokud nemáte příliš prostoru, je tato varianta ideální :-)

Metalické růžově lososové svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)