Adventní svícen měděný


Adventní svícen, který rozzáří váš domov.

Cena: 1 021.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Adventní svícen v záplavě hnědé a měděné. Svícen ve tvaru oválu obalený tmavě hnědou tkaninou vytváří kontrast pro přízdobu ve skořicové a měděné barvě. Přizdobila jsem ho hojností přírodního materiálu. A hojnost k Vánocům odnepaměti patří :-) Smrkové šišky jsou doplněny hvězdičkami z kůry, badyánem, eukalyptem, cypřišovými šištičkami, jedlými kaštany a dřevěnými srdíčky. Slavnostní ráz dodají baňky, měděný sob a svíčky v metalickém lesku. Svícen je 41 cm dlouhý, výška včetně svíček 18 cm a široký je 17 cm.

Měděné svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních svícnech i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)