Adventní svícen červený s domkem


Kouzlo vánočního zasněženého městečka.

Cena: 1 990.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Nevšední adventní svícen vyčaruje sváteční zimní atmosféru i u vás doma. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Adventní svícen na bílém základu v tradiční kombinaci červené, bílé a zelené. Kouzelné zimní městečko vyčaruje tu pravou vánoční atmosféru. Domek je svítící  - LED světlo na baterku a protože se zapíná vespod, je na dekoraci pouze položený. Vysoké svíčky zajistí poměrně bezpečné pálení. Lze je snadno vyměnit, stačí zasunout nové.  Svícen je nafocený z více úhlů, sněhulák je zezadu.

Svíčky vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, navíc jsou svíčky vyvýšené. Nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz "Bezpečnost".

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Adventní svícen
Materiál:Plyš, filc, sušené rostliny, umělé rostliny, polyston, vosk, kov
Rozměry:průměr 25 cm, výška 40cm se svíčkami, bez svíček je výška 32 cm
Hmotnost:0,9 kg
Druh rostliny:modřín, dub, douglaska
Tvar:kruh
Barva:bílá, červená, zelená
Trvanlivost:1 sezóna (pokud dokoupíte svíčky, tak bude dělat radost i příští rok)
Umístění:interiér (dovnitř)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Nenechávejte svíčky hořet bez dozoru! I když jsou pod svíčkami bodce a jsou vyvýšené, mohou pak chytit přízdoby na věnci. Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-) U velkých či kónických svíček balím zvlášť, aby se při přepravě nepoškodily.

Dekorace je trvanlivá. Jsou použité materiály, které bez problémů vydrží celé svátky. Stačí vyměnit svíčky a svícen bude dělat radost i další rok :-)