Adventní svícen bordó a autem


Vánoční krajinka se svítícím domkem.

Cena: 1 790.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Nevšední adventní svícen vyčaruje sváteční zimní atmosféru i u vás doma. Svícen je trvanlivý, stačí dokoupit svíčky a bude dělat radost i příští rok :-)

Adventní svícen na bílém základu v kombinaci bordó, bílé a zelené. Kouzelné zimní městečko vyčaruje tu pravou vánoční atmosféru, autíčko už přiváží stromeček, vánoce tu budou co nevidět... Domek je svítící  - LED světlo (na baterku) a protože se zapíná vespod, je na domek na dekoraci pouze položený. 

Svíčky jsou 10 cm vysoké a mají průměr 5 cm. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz "Bezpečnost".

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Adventní svícen
Materiál:Plyš, filc, sušené rostliny, umělé rostliny, polyston, vosk, kov
Rozměry:průměr 30 cm, výška 31cm
Hmotnost:1,3 kg
Druh rostliny:modřín, douglaska, krušina
Tvar:kruh
Barva:bordó, bílá, zelená, tmavě hnědá, šedá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:interiér (dovnitř)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních svícnech i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Dekorace je trvanlivá. Jsou použité materiály, které bez problémů vydrží celé svátky. Stačí vyměnit svíčky a svícen bude dělat radost i další rok :-)