Svatební set střední


Květiny pro střední svatbu s rodinou a přáteli, s výzdobou obřadního místa.


Cena: 800.00

Zvolte variantu produktu

Poplatek za konzultaci a návrh svatební set střední

Záloha 50% svatební set střední

Kolik stojí svatba celkem

Množství

Pro váš přehled a představu o cenách jsem připravila svatební sety z živých rostlin v šesti velikostech.

U každého balíčku je cena navržena tak, aby byly kytice a květinová výzdoba reprezentativní a důstojné svatebního obřadu. Jednotlivé sety lze samozřejmě doplnit o další položky, které v něm postrádáte.

Fotografie jsou pouze ilustrativní, slouží jako ukázka mé tvorby. Zásadní je seznam položek, aby jste měli představu kolik květinových vazeb dodám za uvedenou cenu. Počítány jsou obvyklé druhy květů. Vzhled, styl a barevnost květinových vazeb budu navrhovat na základě konzultace na míru vašemu obřadu. 

Svatební set střední zahrnuje:

1x svatební kytice pro nevěstu

1x korsáž/kapsička pro ženicha do klopy dostanete jako dárek zdarma

1x korsáž pro svědka

1x kytice pro svědkyni

2x kytice pro maminky

2x korsáž pro tatínky

20x klopa pro svatebčany

1x dekorace pod prstýnky

1x velká dekorace na obřadní stolek/lze poté použít na stůl před novomanžele

Můžete si určit barevnost, druh květů a styl svatební kytice. Ostatní kytice a dekorace budou laděny do stylu a barevnosti kytice nevěsty.  

A jak dál?

Napište či zavolejte, je-li volný termín. Čím dříve se ozvete, tím více času je na propracování návrhu. Takže klidně půl roku předem, ať máte zarezervovaný termín (ideálně po Vánocích či na jaře). Pokud vám něco selhalo a potřebujete objednat na poslední chvíli, uvítám 14 dní před svatbou, je třeba krom vypracování návrhu objednat květy. Pokud bude méně dní, vyjdu ráda vstříc, jen bych improvizovala :-)

Po potvrzení termínu vás poprosím, abyste uhradili poplatek za konzultaci a návrh květinové výzdoby, který je podmínkou následného vypracování návrhu. V případě realizace zakázky vám bude poplatek odečten od celkové sumy, takže budete mít návrh zdarma. Pokud nebude zakázka realizována, je poplatek nevratný, platíte za čas strávený komunikací, vymýšlení a návrh svatební výzdoby, což zabere několik hodin.

Poté domluvíme vše potřebné. Budu po vás chtít moře detailů, abych pochopila jak si svůj den představujete. Na základě konzultace vypracuji návrh květinové výzdoby.

Po odsouhlasení návrhu podepíšeme smlouvu a poprosím vás o zálohu ve výši 50% předpokládané celkové sumy. V tomto okamžiku máte květinovou výzdobu zajištěnou.

Nyní je vše na mě. Doplatek uhradíte při převzetí květinové výzdoby. A pak už se můžete těšit ze svého jedinečného dne :-)

Typ produktu:Svatební kytice a květiny pro svatebčany
Materiál:Živé rostliny a zeleň, doplňky
Rozměry:Dle domluvy
Hmotnost:
Druh rostliny:Dle domluvy
Tvar:Dle domluvy
Barva:Dle domluvy
Trvanlivost:2 dny
Umístění:Na svatební obřad, focení a hostinu.
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Pokud je vaší prioritou udržitelnost a ekologický faktor, mohu vyjít vstříc s tvorbou dekorací bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Zelené kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu.

Předání svatebních květin probíhá osobně, vše je na základě domluvy. Doporučuji předem připravit např. zavařovací sklenice v počtu očekávaných kytic do ruky (pro nevěstu, maminky, svědkyně...) a na klopy nízké skleničky.

Květiny na svatbu jsou vždy určeny pro svatební den. Jejich úlohou je vytvořit atmosféru svatebního dne, nádherné jsou na fotografiích. Vybírám květy v nejhezčím stadiu kvetení, tedy pokud možno rozkvetlé. Zpravidla kytice předávám večer nebo ráno před obřadem, stačí dát do váziček a před odjezdem jsou kytice a klopy maximálně napité a připravené na svatební den.