Dekorace tropical žirafa


Inspirováno přírodou. Interiér, ve kterém se tyto dekorace objeví, rázem získají neopakovatelný charakter a eleganci. Vydejte se do hloubi exotické přírody.

Cena: 910.00

Množství

Celoroční dekorace na stůl v exotickém stylu Tropical. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Lze využít v jakémkoli období.

Dekorace inspirovaná tropickou přírodou. V bujné zeleni se prochází žirafa s gazelou zlaté barvy.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace z umělých rostlin
Materiál:dřevo, umělé rostliny, umělá zvířata
Rozměry:výška 38 cm, délka 45 cm, šířka 15 cm
Hmotnost:0,4 kg
Druh rostliny:kapraď, netřesk, listnatec, eukalyptus, ambroň, monstera
Tvar:obdélník
Barva: zelená, hnědá, zlatá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:interiér i exteriér ( do bytu i ven)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu a nejspíš i daleko déle, žádná speciální péče není potřeba. Pokud budete chtít na čas schovat, uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět.