Dekorace tropical krokodýl


Dekorace, ve které objevíte záplavu úžasných detailů. Kdykoli se na ni zadíváte, přenese vás do říše džungle.

Cena: 690.00

Množství

Celoroční dekorace na stůl v exotickém stylu Tropical. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Lze využít v jakémkoli období.

Váza z dřívek se záplavou zeleně a přírodních plodů vás přenese do světa džungle. Jedinečný a luxusní ráz navozují krokodýl a plaz zlaté barvy.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace z umělých rostlin
Materiál:dřevo, umělé rostliny, umělá zvířata
Rozměry:výška 30 cm, délka 27 cm, šířka 20 cm
Hmotnost:0,38 kg
Druh rostliny:kapraď, netřesk, listnatec, eukalyptus, ambroň, monstera, aloe
Tvar:ovál
Barva: zelená, hnědá, zlatá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:interiér i exteriér ( do bytu i ven)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu a nejspíš i daleko déle, žádná speciální péče není potřeba. Pokud budete chtít na čas schovat, uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět.