Dekorace na stůl přírodní


Tahle dekorace vám vykouzlí úžasnou venkovskou atmosféru.

Cena: 999.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Dekorace na stůl, skříňku či poličku. Je z přírodních materiálů, látkových kvítků a umělé zeleně a navodí úžasnou venkovskou atmosféru. 

Dekoraci jsem aranžovala do dřevěného tácu s šedou patinou. V záplavě přírodních materiálů dominují kvítky třapatky, kterou si tolik z nás zamilovalo pro její jedinečný luční vzhled.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace na stůl, skříňku či polici
Materiál:sušené rostliny, umělé rostliny, ulity, dřevo
Rozměry:délka 54 cm, šířka 18 cm, výška 20 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:třapatka, pryšec, ozdobnice, petržel, plody ambroně
Tvar:obdélník
Barva:bílá, hnědá, béžová, světle zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:interiér
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět