Dekorace tropical stojánek chameleon


Pozor, tady vládne zeleň! Zelená barva uklidňuje, přináší pocit harmonie a úžasně osvěžuje. Vneste zelenou k sobě domů...

Cena: 630.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Celoroční dekorace na stůl v exotickém stylu Tropical. Dekorace je trvanlivá, vše je sušené či umělé. Lze využít v jakémkoli období.

Stojánek na sádrovém podstavci n imitující liánu z tropů. Jedinečný a luxusní ráz navozuje chameleon a malí plazi v zlaté barvě.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Dekorace z umělých rostlin
Materiál:dřevo, umělé rostliny, umělá zvířata
Rozměry:výška 47 cm, délka 20 cm v nejširších bodech, šířka 17 cm, průměr podstavce 10 cm
Hmotnost:0,3 kg
Druh rostliny:kapraď, netřesk, listnatec, eukalyptus, ambroň, monstera, aloe
Tvar:kruh
Barva: zelená, hnědá, zlatá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:interiér (dovnitř)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu a nejspíš i daleko déle, žádná speciální péče není potřeba. Pokud budete chtít na čas schovat, uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět.