Jarní věnec na dveře ptáček


Moderní jarní věnec na dveře v minimalistickém stylu.

Cena: 425.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Jarní věnec na dveře v jednoduchém stylu. Věnec je trvanlivý, vydrží bez problémů celé jaro.

Věnec jsem lemovala bílou tkaninou, vnitřní stranu béžovou látkovou kožešinou, v ní je usazený keramický ptáček. Dekoraci ozvláštňuje jemná přízdoba ze zlatavého drátku, srdíčka a umělé zeleně. Takové hnízdo trochu jinak :-) Věnec je měkký, nemusíte se obávat poškození dveří. 

K věnci většinou přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Věnec na dveře či stěnu
Materiál:látka, keramika, kov, umělé rostliny
Rozměry:Průměr věnce 25 cm, délka včetně převisu 65 cm, hloubka 10 cm.
Hmotnost:
Druh rostliny:starček, orobinec
Tvar:kruh
Barva:bílá, béžová, zelená, zlatá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, základ by mohl plesnivět.