Adventní věnec svíčky čísla


Adventní věnec s originálními svíčkami.

Cena: 1 106.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Moderní adventní věnec s číslovanými svíčkami. Svíčky jsou v duchu věnce rozmístěny nepravidelně. Svíčky se podle vánočních tradic zapalují proti směru hodinových ručiček, umístila jsem je podle této tradice. Věnec je obalený měkoučkou textilií, nemusíte se tedy obávat žádného poškrábání stolu. Přizdobila jsem hojností přírodního materiálu. Najdete tu šedé cypřišové šištičky, plody ambroně, větvičky kanely, dřevěné stromečky a dřevěné jelínky. Slavnostní ráz dodávají obrovské stříbrné rolničky, třpytivé kuličky v šedé a bílé a stříbrné vločky.

Svíčky jsou vysoké 12 cm, průměr je 6 cm, jsou tedy dost velké. Jsou vyrobeny v Česku a kvalita hoření je velmi vysoká. Pod každou svíčkou je bodec, nicméně i přesto dodržujte bezpečnostní pokyny viz níže.

Bezpečnostní pokyny: Pod svíčkami jsou bodce, nicméně je třeba mít na paměti, že se (jako ve všech adventních věncích i těch chvojových) mohou vznítit okolní přízdoby. Pokud svíčky zapálíte, nenechávejte je nikdy hořet bez dozoru! Nevystavujte průvanu. Nenechávejte v blízkosti hořlavých materiálů, záclon apod. Nenechávejte v blízkosti tepelných zdrojů. Nenechávejte v blízkosti dětí bez dozoru.

BALENÍ: Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku:-)

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před vánocemi může výroba trvat i déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do".

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)