Kříž na hrob ornament šedý


Křížek pro důstojnou vzpomínku na naše blízké...

Cena: 790.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Kříž na hrob s elegantní přízdobou v bílo zelené. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Dekoraci lze použít v kterémkoli ročním období.

Křížek z kameniny jsem přizdobila látkovými kvítky, které velmi věrně napodobují ty opravdové. Krásně doplňují reliéf kříže s ornamenty. Kříž je díky kamenině velmi těžký. Nádoba nemůže kamennou desku nijak poškodit, není třeba žádné podlepení.

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 4-5 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Kamenina, sušené rostliny, látkové rostliny, umělé rostliny, netkaná textilie
Rozměry:30 x 20 cm, výška 18 cm
Hmotnost:1,2 kg...velmi těžké
Druh rostliny:kamélie, čemeřice, hortenzie, sleziník, mech, netřesk, tlustice, plody ambroně, modřínu a kanely
Tvar:kříž
Barva:šedohnědá, bílá, světle zelená, hnědá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér) i dovnitř (interiér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).