Dekorace na hrob srdce dřevo


Vzpomínka na ty, kteří již nejsou s námi...

Cena: 1 050.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Dekorace na hrob ve tvaru srdce v přírodní kombinaci barev. Dekorace je trvanlivá, netřesky jsou umělé, ostatní plody a větvičky sušené. Lze ji použít v kterémkoli ročním období.

Do dřevěného tácu ve tvaru srdce jsem aranžovala přírodní plody a větvičky, oživují je umělé netřesky. Materiál je uskupen v přírodním stylu. Dno misky tvoří dřevěná deska, nehrozí žádné znečištění či poškození kamenné desky. 

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Dřevo, sušené přírodní plody, umělé rostliny
Rozměry:32 x 32 cm, výška 15 cm
Hmotnost:0,85 kg... dost těžké
Druh rostliny:netřesk, pryšec, plody ambroně, směs šišek, islandský mech
Tvar:srdce
Barva:hnědá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty. (Jsou to zelené kostky sající vodu či šedé na sušené či umělé květy.) Hmota je vyráběna z ropy. Jde o nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).