Dekorace na hrob kniha


Poselství vděčnosti za společně strávený čas...

Cena: 830.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Dekorace na hrob ve tvaru knihy. Dekorace je trvanlivá, rostliny jsou látkové, umělé či sušené. Dekoraci lze použít v kterémkoli ročním období.

Knihu z kameniny jsem přizdobila látkovými kvítky, které velmi věrně napodobují ty opravdové. Krásně doplňují reliéf z knihy. Nádoba je velmi těžká, zespodu rovná, nemůže kamennou desku nijak poškodit, není třeba žádné podlepení.

Dekorace předávám přepravci zpravidla během 2-3 pracovních dnů, před dušičkami může výroba trvat i o den či dva déle. Pokud spěcháte či potřebujete doručit do konkrétního dne, vyplňte v košíku  "Dekoraci potřebuji doručit do". 

Typ produktu:Dekorace na hrob
Materiál:Kamenina, sušené rostliny, látkové rostliny, umělé rostliny
Rozměry:25 x 20 cm, výška 14 cm
Hmotnost:1,8 kg ... velmi těžké
Druh rostliny:růže, mech, dischidia, eukalyptus, plody kanely, modřínu, ambroně a bělostromu
Tvar:obdélník
Barva:šedá, šedohnědá, světle zelená, krémová
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven (exteriér) i dovnitř (interiér)
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Nově jsem si dala za cíl aranžovat bez aranžovací hmoty, která se používá v drtivé většině květinářství. (Většinou jsou to zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Ač to na pohled nevypadá, je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice, tedy mikroplasty, které ohrožují nás i okolní přírodu. Tato dekorace hmotu k aranžování neobsahuje.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Péče o dekorace na hrob. U těchto dekorací se dá ovlivnit trvanlivost pouze výběrem materiálu. Proto volím látkové květy a pevné přírodní plody, jsou nejodolnější vůči povětrnostním vlivům. Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. (Dle vašich reakcí vydrží i daleko déle, nicméně garantuji sezónu - jaro či léto, podzim nebo zima).