Přírodní věnec na dveře houba


Přírodní věnec na dveře s dřevěnou houbičkou. Průměr 35 cm.

Cena: 683.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Přírodní věnec na dveře. Věnec vydrží celou sezónu, vše je umělé či sušené.

S tímto věncem si domů přinesete atmosféru podzimního lesa. Vyrobila jsme ho z přírodních materiálů, najdete tu sušený mech, šišky, žaludy, sušená hortenzie, tráva a oživila roztomilou dřevěnou houbičkou, která vyloudí úsměv na tváři kolemjdoucích. Věnec doplňují umělé sukulenty. Působí bohatým a plným dojmem, základ je obalený sušeným mechem, nepoškodí tedy dveře. 

K věnci přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb

Typ produktu:Věnec na dveře či stěnu
Materiál:sušené rostliny, umělé rostliny, dřevo
Rozměry:průměr 35 cm, hloubka 12 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:netřesk, šišky smrk, bělomech, plody dubu a buku, eukalyptus, hortenzie, ozdobnice
Tvar:kruh
Barva:bílá, hnědá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět.