Podzimní věnec na dveře fialový


Podzimní věnec na dveře evokuje podzimní stříbřitě ojíněné ráno. Průměr 37 cm.

Cena: 855.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Věnec na dveře se sušenou levandulí pro pozdní léto a podzim. Vydrží celou sezónu, vše je trvanlivé, buď sušené nebo umělé.

Věnec v zádumčivých tónech fialové a šedé navozuje klid a harmonii. Evokuje letní orosené ráno či podzimní, stříbřitě ojíněné ráno. Slaměný základ věnce je obalený sušeným mechem a přizdoben svazky sušené levandule. Z přírodních materiálů jsem použila tilandsii, sušené psí víno, šištičky modřínu a sušené plody ambroně. Přírodní základ je doplněn látkovými růžemi, hortenzií a umělými bobulkami a zelení. Věnec je podlepen sušeným mechem, k poškození dveří nemůže dojít.

K věnci přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb

Typ produktu:Věnec na dveře či stěnu
Materiál:sušené rostliny, látkové květy, umělé rostliny
Rozměry:průměr 37 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:růže, hortenzie, levandule, oliva, loubinec, šišky modřín, plody ambroně
Tvar:kruh
Barva:šedá, fialová, zelená, šedo zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět.