Jarní věnec na dveře domeček


Úžasný jarní věnec na dveře s dřevěným domečkem ve venkovském stylu, 37 cm.

Cena: 894.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Jarní věnec na dveře v přírodním stylu. Věnec je trvanlivý, vše je sušené či umělé. Doporučuji pro jaro a počátek léta.

Věneček evokuje přírodu na jaře, kdy ze suchého podrostu bují nový život. Použila jsem proutěný věnec a materiály v zemitých tónech, které kontrastují se svěže zelenou a bílou. Přírodní materiály, jako větvičky, preparovaný islandský mech a tilandsie doplňují dřevěné doplňky a umělý koriandr a řeřicha. Svěžest dodávají bílé kvítky třešní a kopretiny. Věnec působí bohatě, a i na dálku upoutá každého kolemjdoucího. Lze použít pro jaro a počátek léta. Spodní část věnce je z jemného proutí omotaného slabým, měkkým drátkem. 

K věnci většinou přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Věnec na dveře či stěnu
Materiál:proutí, sušené rostliny, látkové květy, umělé rostliny, dřevo
Rozměry:průměr 37 cm, hloubka 12 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:řeřicha, jabloň, petržel, pryšec, islandský mech, jaterník
Tvar:kruh
Barva:bílá, hnědá, zelená
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět