Celoroční věnec na dveře


Věnec na dveře s miniaturním zahradním nářadím, který potěší nejen milovníky zahrad.

Cena: 1 090.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Celoroční věnec na dveře v přírodním stylu. Věnec je trvanlivý, vše je sušené či umělé. Lze využít v jakékoli období.

Věneček se záplavou přírodních plodů v šedé barvě, které oživují umělé netřesky. Jedinečný ráz navozují miniatury zahradního nářadí. Spodní část věnce je omotaná tkaninou, nehrozí žádné poškrábání dveří. 

K věnci většinou přikládám dlouhou stuhu, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Věnec na dveře či stěnu
Materiál:sušené rostliny, umělé rostliny, dřevo, plech
Rozměry:průměr 27cm, hloubka 11 cm
Hmotnost:0,4 kg
Druh rostliny:netřesk, šišky borovice, modřínu a cypřiše, bodlák, plody amboně a eukalyptu
Tvar:kruh
Barva:šedá, světle zelená, šedo hnědá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně věnec využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, přírodní plody či mech by mohly plesnivět