Celoroční věnec na dveře růžovo bílý


Pastelová poezie. Romantický celoroční věnec na dveře přenese k vám domů svěžest a něžnost kvetoucí přírody.

Cena: 790.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Květinový věnec na dveře vnese k vám domů něhu a svěžest. Vydrží celou sezónu, květy jsou látkové a zeleň umělá.

Romantická záplava květů v něžných pastelových tónech evokuje něžnost kvetoucí přírody. Pastelové barvy inspirují svou něžností a lehkostí. Spodní část je z ratanového proutí.

K věnci přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 pracovních dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Typ produktu:Květinový věnec na dveře
Materiál:ratan, látkové květy, umělé rostliny, peří
Rozměry:průměr 35 cm, hloubka 15 cm
Hmotnost:0,35 kg
Druh rostliny:pivoňky, růže, pelyněk, magnolie, kapraď
Tvar:kruh
Barva:bílá, růžová, šedá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven i dovnitř
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. Velmi pravděpodobně ji využijete i za rok. Uložte do sucha a tmy, pak vydrží bez problémů. Doporučuji uchovat v papíru, ideálně v papírové krabici. Rozhodně nebalte do fólie, látkovým květů by vlhkost nesvědčila.