Velikonoční věnec na dveře


Obrovský velikonoční věnec na dveře v přírodním stylu.

Cena: 890.00

Množství

Ruční výroba Ruční výroba

Velikonoční věnec na dveře s romantickou přízdobou ve venkovském přírodním stylu. Věnec je vyroben z přírodních materiálů, jako mech, buxus, suché větvičky a listy a doplněna vejci polepenými střepy skořápek, skořápkami, umělými kvítky v lučním stylu. Přírodní ráz dotváří dřevěné knoflíky s jarním motivem. Věnec je robustní, efektní i na dálku. Vzhledem k tomu, že je zde použitý čerstvý buxus doporučuji dodání cca 14 dní před Velikonocemi, aby byl v ideálním stavu. Lze samozřejmě mít i déle, jen je třeba počítat s tím, že buxus sesychá...i pak vypadá úžasně.

K věnci většinou přikládám dlouhé lýko, ale pokud to jde pověste věnec rovnou na háček, věnec pak nebude ve větru vlát.

Dekorace expeduji zpravidla během 2-3 dnů. Pokud spěcháte, vyplňte v košíku do jakého dne dekoraci potřebujete.

Budu moc ráda za Váš LIKE na fb.

Typ produktu:Věnec na dveře
Materiál:sušené části rostlin, živé větvičky, skořápky pravé, keramika, dřevo, umělé rostliny
Rozměry:Průměr 45 cm
Hmotnost:
Druh rostliny:zimostráz, ozdobnice, islandský mech, pryšec, vrba, netřesk, krásenka, řeřicha
Tvar:kruh
Barva:zelená, bílá, hnědá
Trvanlivost:1 sezóna
Umístění:ven
Navrženo a vyrobeno ručně v ČR:Vyrobila Šárka Zajíčková v květinové dílně Floresco

Tento výrobek je slouží pouze k dekoraci. Plody nejsou určené ke konzumaci, nenechávejte je v dosahu dětí a osob se sníženou rozlišovací schopností.

Tato dekorace je z přírodních materiálů a neobsahuje hmotu k aranžování. Rozhodla jsem se aranžovat bez aranžovací hmoty. (Zelené nebo šedé kostky.) Hmota je vyráběna z ropy. Je to nerozložitelný plast (směs fenol-formaldehyd), který se rozpadá na mikročástice , tedy mikroplasty, které ohrožují nás i přírodu.

Mým zájmem je, aby vám objednané zboží došlo v pořádku, věnuji proto balení velkou pozornost. Dekorace balím do bublinkových folií a poté vkládám do kartonových krabic. Ač toto zboží působí křehce, nemusíte se bát, zatím došlo vše v pořádku :-)

Obecně jsou dekorace trvanlivé a vydrží celou sezónu, žádná speciální péče není potřeba. V této dekoraci je živý zimostráz, který vydrží velmi dlouho a dobře seschne. Daleko déle vydrží čerstvý venku v chladu.